Katō Jutsu: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" class="MsoTableGrid" style="margin-left: 5.4pt; border-collapse: collapse; border: medium none;" | {| border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" class="MsoTableGrid" style="margin-left: 5.4pt; border-collapse: collapse; border: medium none;" | ||
| | | style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt;" valign="top" width="288"|[[File:Katō_Jutsu.jpg|thumb]] | ||
| style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt;" valign="top" width="288"|'''Katō Jutsu''' | |||
<span style="font-weight: normal"> (火問術, ''Fire Combat Technique'')</span>: Fire-breathing style. | |||
| colspan="2" style="width: | |- | ||
| colspan="2" style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt; text-align: center;" valign="top" width="288"|'''TECHNIQUES''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt; text-align: center;" valign="top" width="288"|'''Gallon's style''' | |||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt;" valign="top" width="288"| | | style="width: 216.1pt; border: medium none; padding: 0cm 5.4pt;" valign="top" width="288"| | ||