User talk:Evan1975/Unnamed characters: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
|Episode 34 | |Episode 34 | ||
|[[Yumi Nakatani]] | |[[Yumi Nakatani]] | ||
|- | |||
| colspan="3"| | |||
|Boxer | |||
|Killed by Amiba in one of his human experiments. | |||
|Chapter 46 | |||
|Episode 34 | |||
|[[Ryoichi Tanaka]] | |||
|} | |} | ||