Tetsuo Hara: Difference between revisions

Line 94: Line 94:
| 輝石燃ゆる時
| 輝石燃ゆる時
| 1996
| 1996
| One-shot
|-
| ''Chase''
| チェイス
| 1997
| One-shot
| One-shot
|-
|-