Tetsuo Hara: Difference between revisions
| Line 94: | Line 94: | ||
| 輝石燃ゆる時 | | 輝石燃ゆる時 | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| One-shot | |||
|- | |||
| ''Chase'' | |||
| チェイス | |||
| 1997 | |||
| One-shot | | One-shot | ||
|- | |- | ||
| Line 94: | Line 94: | ||
| 輝石燃ゆる時 | | 輝石燃ゆる時 | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| One-shot | |||
|- | |||
| ''Chase'' | |||
| チェイス | |||
| 1997 | |||
| One-shot | | One-shot | ||
|- | |- | ||