User talk:Evan1975/Unnamed characters: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 43: Line 43:
|[[Koji Totani]]
|[[Koji Totani]]
|-
|-
-
| colspan="3"|
| colspan="3"|
|Giant
|Giant
Line 50: Line 49:
|Episode 29
|Episode 29
|[[Masaharu Sato]]
|[[Masaharu Sato]]
|-
| colspan="3"|
|[[Yu (HnK)|Yu]]'s Mother
|
|
|Episode 34
|[[Yumi Nakatani]]
|}
|}
Return to the user page of "Evan1975/Unnamed characters".