Souten no Ken: Re:Genesis: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|03 || 2019-08-10 || ISBN 4-19-980580-6 | |03 || 2019-08-10 || ISBN 4-19-980580-6 | ||
|-align="center" | |||
|04 || 2020-03-10 || ISBN 4-19-980616-2 | |||
|} | |} | ||